Telefon
WhatsApp
Schneider Electric, Tedarik Zinciri alanındaki başarısıyla Gartner listesinde 1. sırada
Schneider Electric, Tedarik Zinciri alanındaki başarısıyla Gartner listesinde 1. sırada
  • Schneider Electric, 2020 Gartner Tedarik Zinciri En İyi 25: Avrupa En İyi 15 listesinde 1. sırada yer aldı.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, 2020 Gartner Tedarik Zinciri En İyi 25: Avrupa En İyi 15 listesinde 1. sırada gösterildi. Böylece Schneider Electric, tedarik zincirinin dijitalleştirilmesi konusunda uzun yıllardır yaptığı çalışmalar ve yatırımların başarısını bir kez daha kanıtladı.

Uluslararası çapta elde edilen bu liderliği değerlendiren Schneider Electric Global Tedarik Zinciri Avrupa Başkan Yardımcısı Stéphane Poittevin; "Tedarikçiler, akıllı fabrikalar ve dağıtım merkezlerinden oluşan tedarik ağımızın enerji tüketimi, ürün kalitesi ve maliyet alanlarında maksimum performans gösterebilmesi için dijital süreçler ve araçlardan yararlanıyoruz. Tedarik zincirinde ciddi kesintilerin yaşandığı son birkaç ay içinde bu dijital özellikler, esnek ve çevik bir şekilde operasyonlarımızın devamlılığını ve müşterilerimize hizmet sağlamamızı mümkün kıldı. Gartner derecelendirmesinde göstermiş olduğumuz başarı da doğru yolda olduğumuzu gözler önüne serdi. Tüm bunlar, bizleri dijital dönüşüm yolculuğumuzu daha da hızlandırmaya teşvik ediyor. Bu gurur verici sonuçları mümkün kılan Schneider Electric ekiplerine teşekkür ediyorum" dedi.

Schneider Electric, tedarik, üretim, planlama ve teslimat alanları çerçevesinde özel, sürdürülebilir ve bağlantılı bir uçtan uca Tedarik Zinciri oluşturmak amacıyla Özel Sürdürülebilir Bağlantılı Tedarik Zinciri 4.0 programını yürütüyor.

Gartner, Inc. her yıl Tedarik Zinciri En İyi 25 listesini yayınlayarak tedarikçi zinciri alanında lider kuruluşları ve en iyi uygulamaları açıklıyor. Bu yıl 1. sırada yer alan Schneider Electric aynı zamanda ‘Akıllı Lojistik’ projesi ile Yılın İş Başarısı ve Tedarik Zincirinde Yılın En İyi Atılımı ödüllerini aldı. Şirket, Mayıs 2020'de de küresel çapta açıklanan 2020 Gartner Tedarik Zinciri En İyi 25 Listesinde 4. sırada yer almıştı.

2019 itibariyle Schneider Electric’in 44 ülkedeki 200 üretim tesisi ve 97 dağıtım merkezinden oluşan Global Tedarik Zinciri Operasyonları, 86.000 kişilik geniş iş gücüyle 291.000'den fazla referansı yönetmiş ve her gün 150.000'den fazla sipariş hattını işlemiştir.

Schneider Electric Hakkında
Schneider Electric olarak biz enerjiye ve dijitale erişimin, temel bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz. Herkesin minimum kaynaktan maksimum fayda sağlaması için gücümüzü ve enerjimizi kullanıyoruz. Bunu yaparken de Life Is On yaklaşımımızın herkes için her an, her yerde hayat bulduğundan emin oluyoruz.

Verimlilik ve sürdürülebilirlik için dijital enerji ve otomasyon çözümleri sağlıyoruz.

Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapılar ve Endüstriler için dünyanın önde gelen enerji teknolojilerini, gerçek zamanlı otomasyonu, yazılımı ve hizmetleri entegre çözümlerle birleştiriyoruz.

Anlamlı Bir Amaç ve Kapsayıcı ve Güçlü Değerlerimiz etrafında tutkuyla birleşmiş olan, açık, küresel ve yenilikçi bir topluluğun sonsuz potansiyelini ortaya çıkarmaya kararlıyız.

Schneider Electric, Tedarik Zinciri alanındaki başarısıyla Gartner listesinde 1. sırada

TEKLİF FORMU